Apie Timesta

UAB „Timesta“ – sertifikuota buhalterinės apskaitos įmonė, atitinkanti Lietuvos buhalterių ir auditorių reikalavimus. Toma Raškevičiūtė – vyriausioji buhalterė.

VYR. BUHALTERĖ

Toma Raškevičiūtė

Kartu su bendrasavininkais įsteigėme buhalterinės apskaitos įmonę – Timesta. Čia galiu realizuoti savo žinias, padėti klientams efektyviai tvarkyti mokesčių klausimus ir mokyti jaunesnius.

SUSIRAŠYKIME


PATIRTIS NUO

2013 m. liepos 1 d.


DIRBAME

Visoje Lietuvoje


Išsilavinimas


Skaičiai – mano arkliukas. 2013 m. baigiau Vilniaus kooperacijos kolegiją ir įgijau „Buhalterinės apskaitos“ bakalaurą. Pradėjau dirbti buhalterės-apskaitininkės pareigose. Supratusi, kad galiu padėti versliems žmonėms atrasti kelią mokesčių labirintuose, nutariau gilinti savo žinias. 2018 m. Mykolo Riomerio universitete apsigyniau „Finansų valdymo“ magistrą.

Nuo to laiko specializuojuosi ir kasmet keliu kvalifikaciją mokesčių valdymo srityje. Taip pat padedu pradedantiems verslininkams pasirinkti ir įsteigti jiems tinkamiausią verslo formą.


Karjera


  • Buhalterė-apskaitininkė turizmo srityje.
  • Vyriausioji buhalterė buhalterinės apskaitos įmonėje.

Patirtis


Pradėjau nuo buhalterės-apskaitininkės pareigų, vėliau perėjau į vyr. buhalterės pareigas. Šiuo metu vadovauju buhalterinės apskaitos įmonei, vedu seminarus pradedantiesiems verslininkams.